UA-89537305-1

Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ
koło nr 1 w Bydgoszczy

Aktualności i Wydarzenia

2020.02.13
Miło jest nam poinformować Koleżanki i Kolegów iż Zarząd Koła nr 1 sprawdził, że wśród obiektów sportowych i kulturalnych będących w zasobach jednostek samorządu terytorialnego, z których weterani zgodnie z nowelizacją ustawy o weteranach dostępnych nieodpłatnie dla weteranów na podstawie legitymacji weterana wymienionych w piśmie Prezydenta miasta Bydgoszcz, które uprzednio publikowaliśmy, znajduje się również basen i siłownia Centrum Onkologii Park Aktywnej Rehabilitacji i Sportu PARIS w Bydgoszczy przy ulicy Romanowskiej 2.
2020.02.04
Informujemy Koleżanki i Kolegów, że w dniu dzisiejszym odbyło się comiesięczne posiedzenia Zarządu naszego Koła.
Podczas posiedzenia omówiono aktualne problemy Koła. Szczegóły można znależć w zakładce Prace Zarządu Koła / 2020 oraz TUTAJ
2020.02.04
Szanowne Koleżanki i Koledzy.
Jak uprzednio informowaliśmy, na nasze pismo do prezydentów miast województwa kujawsko-pomorskiego z prośbą o szczegółowe wskazanie obiektów sportowych i kulturalnych będących w zasobach jednostek samorządu terytorialnego, z których weterani zgodnie z nowelizacją ustawy o weteranach będą mogli korzystać nieodpłatnie otrzymaliśmy też odpowiedż z Urzędu Miasta Grudziądz.
2020.01.14
Informujemy koleżanki i kolegów, że w dniu dzisiajszym odbyło się posiedzenie Zarządu Koła nr1 SKMP ONZ.  
Podczas posiedzenia omówiono zagadnienia przedstawione w zakładce Prace Zarządu Koła / 2020. 
Skrót można znaleźć TUTAJ
2020.01.04
Jak co roku weterani wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Dla przypomnienia WOŚP 2020 zagra już w niedzielę 12 stycznia 2020 roku.
 
2020.01.04
Szanowne Koleżanki i Koledzy.
W dniu 25 listopada br. wysłano pismo do prezydentów miast województwa kujawsko-pomorskiego z prośbą o szczegółowe wskazanie obiektów sportowych i kulturalnych będących w zasobach jednostek samorządu terytorialnego, z których weterani zgodnie z nowelizacją ustawy o weteranach będą mogli korzystać nieodpłatnie.Poniżej publikujemy odpowiedzi z Ratuszy: bydgoskiego, inowrocławskiego, włocławskigo i toruńskiego.